Бекет Айсұлтан

Дәстүрлі В.Н.Цехановичті еске алуға арналған грек-рим күресі

Дәстүрлі В.Н.Цехановичті еске алуға арналған грек-рим күресінен жасөспірімдер арасындағы республикалық турнирдің жеңімпазадары мен жүлдегерлері анықталды.


Салмақ дәрежесі: 26 кг

Салмақ дәрежесі: 29 кг

І

Үржанов Еркебұлан

Қазалы

І

Төлеутаев Едіге

Алматы

ІІ

Жаңажолұлы Қуанышбек

Шалқар

ІІ

Советов Жарас

№1 Ақт.

ІІІ

Ұзақбай Диас

Жаңатас

ІІІ

Жеңісұлы Бақытжан

№1 Аула

ІІІ

Мұхамбетсадық Нұрәлі

Шалқар

ІІІ

Тұрмұхан Мирас

№4 ОМБ

V

Купбай Ердаулет

Жаңатас

V

Онайбаев Бекзат

№4 ОМБ

V

Бірмұхан Есет

Шалқар

V

Абдол Әліби

Шалқар

Салмақ дәрежесі: 32 кг

Салмақ дәрежесі: 35 кг

І

Жаңажол Жанибек

№1 Ақт.

І

Жұма Арсен

№1 Ақт.

ІІ

Мұқан Бекнұр

№4 ОМБ.

ІІ

Сүеу Ақжол

№1 Ақт.

ІІІ

Орынбасаров Ернар

Шалқар

ІІІ

Тұрсымат Ақан

Алматы

ІІІ

Хамитов Мансур

Шалқар

ІІІ

Нағашыбай Дамир

Шалқар

V

Әбдіхалімов Шыңғысхан

Қазалы

V

Жасұлан Ақмидияр

№4 ОМБ

V

Қонысбаев Жандос

Арал

V

Қауындық Берекет

Қазалы

Салмақ дәрежесі: 38 кг

Салмақ дәрежесі: 41 кг

І

Ілиясов Ақтан

Шалқар

І

Ақылбек Нұр

№1 Ақт.

ІІ

Мұратұлы Саламат

Есет бат.

ІІ

Орашов Ерасыл

Шалқар

ІІІ

Ешимов Нұрхан

Ақтөбе

ІІІ

Ермек Нұрсұлтан

Алматы

ІІІ

Бақытжан Әл-Хорезми

Алматы

ІІІ

Ануарбеков Серікбол

Есет бат.

V

Ермұханбет Ерлік

Есет батыр

V

Қосуақов Ералы

Шалқар

V

Серадинов Самғат

Шалқар

V

Торлан Қуаныш

Алматы

Салмақ дәрежесі: 44 кг

Салмақ дәрежесі: 47 кг

І

Жаңажылұлы Сағындық

Шалқар

І

Құрман Сайфулла

№4 ОМБ

ІІ

Баймуратов Рауан

Арал

ІІ

Ералы Дәулет

Алматы

ІІІ

Тұңғатаров Асет

Алматы

ІІІ

Төлендік Айдынғали

№1 Ақт.

ІІІ

Қуандық Ералхан

Есет бат.

ІІІ

Қонақбаев Әділет

Есет бат.

V

Ықыласов Ақәділ

№4 ОМБЖ

V

Ықыласов Ақжан

Есет бат.

V

Үсенов Азамат

Біршоғыр

V

Батырбаев Қасым

№1 Ақт.

Салмақ дәрежесі: 52 кг

Салмақ дәрежесі: 57 кг

І

Айдарханов Айдар

Алматы

І

Қорғанов Бейбіт

Алматы

ІІ

Ғұмар Бекарыс

№1 Ақт.

ІІ

Байдуллин Самғат

№1 Ақт.

ІІІ

Мырзағазиев Данияр

Арал

ІІІ

Жадырасынов Алтынбек

Есет бат.

ІІІ

Қапышев Алмас

Алматы

ІІІ

Амантаев Айдос

Есет бат.

V

Адилхан Ерхан

Есет батыр

V

Қазбеков Нүркен

Есет бат.

V

Төлеуқұл Азамат

Шалқар

V

Ермекқали Ердос

Қазалы

Салмақ дәрежесі: 63 кг

Салмақ дәрежесі: 68 кг

І

Памидолла Санжар

№1 Ақт.

І

Жақып Нариман

Алматы

ІІ

Кенжеғали Ернар

№1 Ақт.

ІІ

Өтегенов Бекжан

Шалқар

ІІІ

Құлтаев Ернұр

Шалқар

ІІІ

Кеунимжаев Альфарид

Есет бат.

ІІІ

Қожамұрат Дінахмет

Қазалы

ІІІ

Сүлеймен Кенжеәлі

Қазалы

V

Бақытқалиев Әлихан

Шалқар

 

 

 

V

Нұрханұлы Наурызхан

Арал

 

1 желтоқсан ҚР тұңғыш Президенті күніне орай Шалқар спорт мектебінің негізін алушы, КСРО СШ, ҚазКСР ЕСЖ, ҚазКСР Халық ағарту ісінің озық қызметкері, ҚазКСР құрметті темржолшысы В.Н.Цехановичті еске алуға арналған грек-рим күресінен 2004-2006 жылғы жасөспірімдер арасындағы дәстүрлі III республикалық турнирдің жеңімпаздары мен жүлдегерлері


0 Пікір Кіру