Өзбекстанмен алты кездесу немесе Әзірбайжандағы бокс турнирінде қазақстандық боксшылар кіммен жекпе-жекке шығады - на sport.bugin.kz
Мирас - на sport.bugin.kz Мирас

Қазақстандық боксшылар жүлделі орындарға басты үміткерлердің бірі

"Ұлы Жібек жолы" халықаралық турнирінде ширек финалдың барлық қатысушылары анықталды - Қазақстан намысын 14 спортшы қорғайтын болды, - деп хабарлайды Bugin.kz тәуелсіз авторлар платформасы Vesti.kz сайтына сілтеме жасап.

1/4 финалға 91 келі салмақ дәрежесінде еліміздің тағы екі спортшысы қатысуы мүмкін. Бүгін, 29 наурызда оларда 1/8 финал кезеңі басталады.

52 келі салмақ дәрежесінде, Қазақстан-2018 чемпионатының қола жүлдегері Абай Қуандықовқа олимпиада чемпионы Хасанбой Дусматов қарсы шығады.

Сондай-ақ, тағы бір қызықты жұп 69 келіге дейінгі дәрежеде қалыптасуы мүмкін. Әлемнің вице-чемпионы Икболжан Холдаров жартылай финалда Асланбек Шымбергеновпен кездесуі мүмкін.


Ермахан Жакпеков, Абай Төлеш (екеуі де 75 келіге дейін дәрежеде) және Нұрлан Сабиров (81 келіге дейін дәрежеде) уақытынан бұрын жарыс жолын аяқтаған болатын.
Ширек финалдағы жұптар тізімі (91 келіге дейінгі дәрежені санамағанда):


49 келіге дейінгі дәреже


Жасурбек Латипов (Өзбекстан) – Салман Ализада (СДРК)
Шалқар Айқынбай (Қазақстан) – Ядигар Алиев (Өзбекстан)
Ермек Мадиев (Қазақстан) – Орхан Сулейманов (Әзірбайжан)
Жандос Несіпжан (Қазақстан) – Нодиржон Мирзахмедов (Өзбекстан)


52 келіге дейінгі дәреже


Масуд Юсифзаде (Әзірбайжан) – Яссин Бендадда (Марокко)
Абдураки Ширинов (Әзірбайжан) – Элвин Мамишзада (Әзірбайжан)
Олжас Байниязов (Қазақстан) – Фазильжон Абдумуродов (Өзбекстан)
Абай Куандыков (Қазақстан) – Хасанбой Дусматов (Өзбекстан)


56 келіге дейінгі дәреже

Жартылай финал

Тайфур Алиев (Әзірбайжан) – Гош Сафарли (Әзірбайжан)

Ширек финал


Фуад Тарвердизада (Әзірбайжан) – Абделлазиз Элмадини (Марокко)
Оразбек Асылкулов (Қазақстан) – Умуд Рустамов (Әзірбайжан)


60 келіге дейінгі дәреже


Джавид Чалабиев (Ресей) – Магомед Тоновасов (Ресей)
Шукуржон Рахимов (Өзбекстан) – Язмурад Гурбанов (Түркменстан)
Ерсултан Булат (Қазақстан) – Руслан Рустамов (Әзірбайжан)
Сархан Алиев (Әзірбайжан) – Мохамед Хамут (Марокко)


64 келіге дейінгі дәреже


Фарид Агамогланов (Әзірбайжан) – Айгум Идрисов (Ресей)
Тогрулбей Паззыев (Түркменстан) – Сабыржан Бакбергенов (Қазақстан)
Алиса Шафиров (Ресей) - Наби Исгандаров (Әзірбайжан)
Алмасбек Алибеков (Қазақстан) – Алеор Норалиев (Өзбекстан)


69 келіге дейінгі дәреже


Маулен Оскенбек (Қазақстан) – Нижат Хасанов (Әзірбайжан)
Кадим Каррар (Ирак) – Лоренсо Сотомайор (Әзірбайжан)
Икболжон Холдаров (Өзбекстан) – Георгий Долиашвили (Грузия)
Асланбек Шымбергенов (Қазақстан) - Тамерлан Магомедов (Ресей)


75 келіге дейінгі дәреже


Нурсахет Паззиев (Түркменстан) – Камран Шахсуварлы (Әзірбайжан)
Гулар Сархад (Түркия) – Акмурад Гафаров (Өзбекстан)
Сахар Мунтадер Тахсин (Ирак) – Георгий Манжавидзе (Грузия)
Нурканат Райыс (Қазақстан) – Амин Кушхов (Әзірбайжан)


81 келіге дейінгі дәреже


Хуршид Абдуллаев (Өзбекстан) – Бирол Айгун (Түркия)
Александре Доквадзе (Грузия) – Рауф Рахимов (Әзербайжан)
Айоуб Маанни (Марокко) – Альфонсо Домингес (Әзербайжан)
Дилшодбек Рузметов (Өзбекстан) – Джабраил Елеков (Әзербайжан)


91 келіге дейінгі дәреже - 1/8 финал


Артем Пчеляков (Қазақстан) – Баки Ялчин Мухаммед (Түркия)
Мухамеджан Еркин (Қазақстан) – Рахиль Маммадли (Әзербайжан)


91 келіден асқан салмақ дәрежесінде


Данила Семенов (Қазақстан) – Мохамед Фириссе (Марокко)
Баки Тойчиев (Түркменстан) – Садиг Самадов (Әзербайжан)
Нуржан Бекзатов (Қазақстан) – Обиджон Тохиров (Өзбекстан)
Демур Машарашвили (Грузия) – Шигабудин Алиев (Ресей)


Ширек финал жекпе-жектері 29-30 наурызда, 31 наурызда жартылай финал, ал 1 сәуірде финалдық кездесулер өтеді.

0 Пікір Кіру